Wiosenne popołudnie
17.03.2013 :: 12:22 | Link | Komentuj (7)
Trasa : Przełęcz Przegibek->Magurka Wilkowicka-> Przełęcz Przegibek

Wspomnienie wiosny, którą jeszcze tydzień temu mogłam podziwiać na krótkim spacerze na Magurkę Wilkowicką. Wczoraj próbowałam przezwyciężyć niechęć do marcowej zimy i wybrałam się na narty... Skończyło się to jednak takim wymarznięciem, że dzisiaj nie mam ochoty wystawiać na zewnątrz nawet nosa :) Czekam na wiosnę, żeby dać upust całej zgromadzonej we mnie energii. A trochę jej jest :)

Na dzisiaj parę kadrów z wiosenno-pochmurnej Magurki :
Śliczna kapliczka z okolic Przegibka. Do tego bardzo wiekowa - w sam raz do mojej kolekcji :)

Trochę zieleninki :)
I spojrzenie w stronę Beskidu Śląskiego.Obiektywnie mówiąc w marcu góry są chyba najbrzydsze. Szaro-buro, resztki śniegu, światło już wiosenne...I na Magurce.

Przy zejściu czeka nas miła niespodzianka i spektakl światła - wchodzimy w chmury, przez które prześwieca słońce :) Jest magicznie :)

Pozor!
A tymczasem jak już zapowiadałam, szykuje się trochę zmian...
Szykujemy się powoli na przenosiny. Nie wiem, czy całkowicie porzucę bloga na fotologu, może niekoniecznie, bo jednak pewien sentyment mam :) Przygotowujemy jednak z Wojtkiem wspólną stronę, którą w wersji roboczej można znaleźć pod tym adresem - >
http://hemli-w-gorach.blogspot.com/
Póki co przenosimy wpisy z fotologa, tworzymy własne podstrony, co sprawia nam masę radości :) W przygotowaniu póki co będzie rozbudowany dział poświęcony naszemu pierdolcowi, czyli topografii tatrzańskiej, poza tym będzie to górska biblioteczka, "na grzyby w góry", schroniska i zapewne coś więcej na temat Słowacji :) Zapraszam więc do odwiedzenia i śledzenia zmian.
No i niestety - blogspot daję nam dużo większe możliwości rozwoju, niż fotolog. Zobaczymy więc, co z tego wyjdzie :)

Szablon wykonała Effy, pobrano z szablony.blogowicz.info
Wspierane przez: Blog & dodatki na bloga.
Grafika: sxc.hu