{ scrollbar-face-color: black; scrollbar-shadow-color: gray; scrollbar-highlight-color: gray; scrollbar-3dlight-color: black; scrollbar-darkshadow-color: black; scrollbar-track-color: black; scrollbar-arrow-color: #75687d;}

Hmm?


Kto by pomyślał, że codziennie dojeżdżając przeciętnie 4 środkami transportu i siedząc na tyłku bez przerwy 1,5 godziny można zaznać więcej spokoju i radochy niż w spokojnym miasteczku z widoczkiem na góry z okna? Na pewno nie ja, jeszcze jakiś miesiąc temu.
Nawet, jak nawiewa Ci autobus po tym, jak z dość sporą intensywnością go ścigasz i przebiegasz czerwone światło ( kolejną niebywałą rzeczą jest, że puszczają Cię kierowcy! ) i kolokwialnie mówiąc Ci 'spierdala', możesz sobie iść i kupić precelka. Do tego posłuchać opowieści o tym, jak to piekarze zjebali robotę i dlaczego właśnie Twój jest spłaszczony. Do tego czytasz w swoich notatkach wyrażenie 'centralny hajcung'. Czy czekając na następny autobus wypełniała Cię złość? Już dawno nie ma po niej śladu! ;)Tylko filozofia jest do dupy. Cóż :)A to jsem já.

Na shledanou! :)Name:

Komentarze: