{ scrollbar-face-color: black; scrollbar-shadow-color: gray; scrollbar-highlight-color: gray; scrollbar-3dlight-color: black; scrollbar-darkshadow-color: black; scrollbar-track-color: black; scrollbar-arrow-color: #75687d;}
I po weekendzie. Czuję się jak po dobrej imprezie - chociaż przez te dwa dni wypiłam zaledwie pół piwa! Jak to działa? Jak ogarnę całą masę zdjęć (a będzie to pewnie nieprędko), to w końcu pokażę :) Powiem tylko, że dawno nie byłam tak zadowolona z tatrzańskiego weekendu.


A tymczasem parę zdjęć, które zdążyłam dość szybko ogarnąć. Mowa tutaj o zdjęciach z rowerowego wypadu z Asią po Pogórzu Wielickim. Pokazała mi tyyyle fajnych miejsc, że okolice Krakowa zaczynają mi się coraz bardziej podobać. Chyba prędko się stąd nie ruszę :> Były piękne widoki, parę podjazdów, zachodzik słońca, a na koniec - niespodzianka pod postacią poprzekręcanego łańcucha :)

A na blogu Asi - joannacora.blogspot.com zdjęcia z tego dnia widziane jej oczyma. Zapraszam do obejrzenia :)

A tymczasem ja widziałam tamten dzień tak:


Tatry nad Myślenicami, pośród których króluje sylwetka Gerlacha. Po lewej od niego z kolei dość znany beskidzki pagór - Luboń Wielki.

I widoczek na Kraków.Jesienne mgiełki :) Chyba z najbardziej widokowego miejsca w okolicy.Skawina w dole.
Name:

Komentarze:

12.09.2013, 21:28 :: 178.37.95.41
joannacora
Jesienne mgiełki z Klasztorem w Kalwarii w tle:) Pogoda się udała, Twoje zdjęcia również. Nie ma to jak większy zoom do zdjęć ze sporej odległości. I te Tatry na ostatnim...