Kaniówek
03.06.2010 :: 11:46 | Link | Komentuj (0)
A więc. Można powiedzieć, że po wielu, wielu miesiącach ślęczenia nad książkami i pożytkowania czasu w inny sposób wróciłam do pstrykania. Jak na razie tylko tak troszkę, trzeba się oswoić na nowo z kształtem aparatu :)
Zaczęłam nadzwyczaj nieoryginalnie - od... Kaniowa! Taak, taak, niemalże cała wiosna uciekła mi przez te litry wody lecące z nieba. Udało mi się na szczęście uchwycić parę chwil, w których nawet zawitało słońce ( podobno jeszcze gdzieś tam jest ;) ). Oto one więc :


Na początek : stara chaupa. Niepoprawnie, ale jakoś nie mam serca pisać przez ł. W Kaniówku mówi się chaupa, tyle ;)


Najefektowniejsza część chaupy - czerwone drzwi. Na rozlatujące się schody nie ma co zwracać uwagi. A to jasnozielone, które również przykuło moją uwagę zwie się bodajże chmiel. Nie jestem pewna, wiem tylko, że nazwa kojarzyła mi się z piwem ;)A teraz czas na nieco... zieleninki z bliska. Urodzaju w tym roku niestety nie ma i chyba już nie będzie ( chyba, że wśród komarów ;) ). 


Najstarsze z możliwych : bo wiśnia piłkowana, czy coś już dawno przekwitła. Znalazłam to zdjęcie na mojej karcie i jakoś takoś mi się spodobało :)
Lecąc z kwiatkami dalej : konwalie. Brzydkie, bo brzydkie, ładnych nie było mi dane w tym roku zobaczyć. I czy w ogóle miały okazję być ładne?

A oto berberys. Ku mojemu farcikowi/niefarcikowi wybrałam ten, w miejscu zacienionym. A szkoda, bo o ile w cieniu jest zielonkawy, to pod wpływem promieni słonecznych listki robią się purpurowe :) 

Nie zabrakło również klasycznego zdjęcia stodoły. Mam słabość do tego ujęcia :>
A skoro już byłam przy stodole, zaczepiły mnie klamerki ( dosłownie! ). Musiałam im też zrobić zdjęcie tymbardziej, że znalazłam zieloną :)No i na koniec : przeurocze margaretki ;) Niestety, ich też jest nadzwyczaj mało w tym roku.
No, i to by było Kaniowskich na tyle :) Jak znowu pojawi się słońce, a Wisła się uspokoi, dorzucę jakieś nowe :)

Szablon wykonała Effy, pobrano z szablony.blogowicz.info
Wspierane przez: Blog & dodatki na bloga.
Grafika: sxc.hu