{ scrollbar-face-color: black; scrollbar-shadow-color: gray; scrollbar-highlight-color: gray; scrollbar-3dlight-color: black; scrollbar-darkshadow-color: black; scrollbar-track-color: black; scrollbar-arrow-color: #75687d;}
Wszystko powoli zaczyna się układać. Co prawda nie uzyskałam dzisiaj w Ostravie dostępu do upragnionych książek, ale jest poza tym tyyyle pozytywów!
Po pierwsze - mamy mieszkanko! Po tym, jak zostaliśmy wystrychnięci na dudka przez pewnego agenta nieruchomości i obeszliśmy się smakiem mieszkania na Krowodrzy, nie minęły dwa dni i udało się znaleźć gniazdko na Kurdwanowie. Tak samo fajne, a tańsze! Jak widać nie ma tego złego... :) Teraz tylko czekać na klucze, wprowadzać się i aklimatyzować w Krk! :)
Pamiętajcie jednak, NIGDY nie korzystajcie z usług agencji!
W końcu załatwiamy więc długo ciążące na nas sprawy. Żeby jeszcze ostatnie parę stron pracy licencjackiej napisało się pomyślnie i uzyskało aprobatę promotora... Oby, oby!

Wróćmy jednak do początku maja...
Tak właśnie wyglądał pierwszy dzień naszej majówki. Relację do zdjęć z tego dnia możecie znaleźć TU. Poza tym jest też parę nowości na blogpocie :)


Trasa samochodem: Czechowice-Dziedzice->Żywiec->Korbielów->Oravska Polhora->Namestovo->Dolny Kubin->Ruzomberok->Liptovske Revuce

Trasa pieszo: Vysne Revuce->Sedlo Ploskej->Ploska->Chata pod Borisovom->Soporon->Borisov->Chata pod Borisovom

Jednym słowem - Wielka Fatra potrafi zauroczyć! :)


cd. już wkrótce... Czas skończyć wpierw 2 rozdział pracy :)I coś do posłuchania... :) U2 - Spanish eyes


Name:

Komentarze:

24.05.2013, 10:39 :: 77.254.147.165
joannacora.fotolog.pl
Trasę przebytą "kołowo" przez NAmestovo i Dolny Kubin kojarzę:) i Hard też - zaraz koło drogi stoi. I to pierwsze schronisko o którym słyszę że prądu nie ma. Serio!